Uspořádejte venkovní výstavu: Máte vše potřebné?  

Nastal ten pravý čas pro realizaci venkovní výstavy. Vydejte se za lidmi a nachystejte si instalaci, která osloví širokou veřejnost. Co budete potřebovat?  

Je na čase se vydat za veřejností 

Doby, kdy lidé s oblibou chodili do uzavřených prostor, se po dobu pandemie poněkud změnily. To ale vůbec nevadí, protože existuje možnost, jak oslovit širokou veřejnost kvalitní výstavou, kterou uspořádáte ve venkovních prostorách. Stačí si jen zajistit výstavní systémy, které budou korespondovat s vašimi požadavky. Některé firmy dokonce vyrábějí přímo venkovní výstavní panely, takže vám zcela odpadá starost o to, jak výstavu zastřešit. Pusťte se do svého projektu! 

Základní výbava 

Jako první si budete samozřejmě potřebovat zajistit kvalitní výstavní systémy, které budou velikostně odpovídat vašim představám. Pro jejich umístění v exteriéru je nutné nejen povrchová úprava daného systému, ale také jeho dostatečná stabilita. Panely musí odolat i silnému poryvu větru.  

Vše připraveno? Je na čase si zajistit propagaci 

Když již máte vše připraveno a výstava je fyzicky zajištěna, dejte se do propagace. Pomocí svých účtů na sociálních sítí vytvořte poutavé fotografie a videa, kterými budete široké veřejnosti představovat svůj chystaný projekt. Bez propagace by se vám nepodařilo oslovit dostatečný počet zájemců o vaši výstavu. Sdílejte své příspěvky a o sdílení požádejte i ty, které výstava oslovila.  

Doprovodný program 

Aby se z vašeho snažení vyklubal plnohodnotný event, je potřeba si zajistit i doprovodný program. Živá hudba, besedy, workshopy a další doprovodné aktivity pomohou přiblížit vaše dílo i těm, kdo ještě váhají. Snažte se, aby doprovodný program zahrnoval témata blízká ladění vaší výstavy. Přeci jen se počítá s tím, že přítomní lidé budou mít o tyto aktivity a nápady větší zájem.  

A je hotovo. Výstava může začít!