Jak změnit podobu kuchyně, aniž byste museli kupovat nábytek? 

Kuchyně je prostor, kde si přejeme cítit příliv kreativity, lehkosti a radosti. Je i váš kuchyňský prostor dostatečně inspirativní? Podívejte se, jak změnit podobu kuchyně, aniž byste museli kupovat nábytek nebo utrácet horentní sumy. Stačí hledat chytrá řešení. 

Stačí změnit úchytky

To první, co můžete změnit, jsou kuchyňské úchytky. Z uniformní kuchyňské linky se vám najednou podaří vytvořit moderní skvost, na který budete patřičně pyšní. Konečně se setkáte s barvami, které tolik milujete. Stačí přitom vyměnit jen pouhé úchytky, kterým nikdo z nás nevěnuje příliš mnoho pozornosti. Klidně se ale pusťte i do větší změny. Vyměnit můžete třeba kuchyňské dřezy, nebo také pracovní desky. Vraťme se ale k maličkostem. 

Vyberte si styl, který se vám bude nejlépe hodit

Jako první si zvolte styl, do kterého si budete přát proměnit svou kuchyň. Bude se jednat o industry, oblíbený skandinávský styl, styl venkova, nebo třeba o boho styl. Už víte, co si budete přát? Výborně. Nyní je na čase, abyste svůj domov mohli začít proměňovat po malých krůčcích právě do tohoto stylu. Zvolte vhodné dekorace, stolové podnože, zaměřte se na bytový textil. Změna závěsu, ubrusu, nebo také barvy nádobí vám hodně pomůže. Najednou celá místnost prokoukne a vy budete mít možnost si užít dokonalou podobu vašeho prostoru. 

Co byste řekli na tapetu? 

I tapeta pomůže zcela změnit podobu vaší místnosti. Do prostoru kuchyně se skvěle hodí tapety, které jsou voděodolné. Snadno se budou udržovat, nabídnou originální pohled na bytovou architekturu. 3D tapety se postarají o dokonalý prostorový efekt. Možná i právě díky tapetám budete moci zažít pohodu a pohodlí, které se vám bude hodit pro vaše kulinářské umění. 

Kuchyň můžete změnit naprosto zásadně i bez toho, aniž byste museli měnit nábytek. Stačí změnit některé jiné prvky v místnosti.