5 důvodů, proč investovat do vlastní aplikace

Mít vlastní aplikaci přináší významnou konkurenční výhodu. Získáváte cestu k trvalému udržení svých klientů. Proč investovat do vývoje vlastní aplikace?

Udržíte si své klienty

Kdykoliv si do svého telefonu něco instalujeme, předpokládá se, že to budeme používat dlouhodobě. Přesně to je důvod, proč byste se měli rozhodnout pro vývoj vlastní aplikace. Jdete tak svým klientům naproti a nabízíte jim úsporu času a uživatelské prostředí, které je velmi přívětivé. Mobilní aplikace vám umožní nabídnout něco navíc. 

Šetříte zákazníkům jejich čas

Vyhledáváním informací trávíme až příliš mnoho času, nikoho to již ani nebaví. Vlastní aplikace vám pomůže zkrátit čas, po který budou vaši klienti nuceni vyhledávat své informace, produkty a služby. Nabídnete jim své uživatelské rozhraní, které je možné spojit nejen s platební bránou, ale také s chatovací službou, nebo třeba s modulem GPS. 

Propojení se sociálními sítěmi

Vlastní aplikaci je možné propojit s celou řadou užitečných prvků. Mezi ty se řadí také sociální sítě. Pomocí sdílení aktuální nabídky je tak možno nabídnout své produkty a služby mnohem širšímu panelu klientů. Svou nabídku také můžete vhodně gamifikovat a rozšířit tak povědomí o své značce. 

Důležitý komunikační kanál

Aplikace je možnost, jak rychle komunikovat se svými klienty. Díky notifikacím jim můžete zasílat aktuální nebo časově omezené nabídky. Aplikace vám také přinese způsob, jak si rychle zobrazit historii objednávek daného klienta, nebo jak mu posílat personalizovanou reklamní nabídku. 

Zjednodušení vyhledávání

Aplikace je pro mobilní telefony mnohem přívětivější rozhraní než webové stránky. Pro vaše klienty se tak nabízí možnost, jak rychle vyhledat vše, co potřebují. Usnadní se i přístup klienta k jeho osobním údajům – objednávka tak bude mnohem rychlejší. 

Vlastní aplikace přináší spokojené klienty. Ti si tak vaši značku mnohem více oblíbí a zůstanou vašim službám věrni.