Tipy a rady, co dělat během pobytu v Beskydech

Přemýšlíte nad tím, že si vyjedete někam na víkend nebo že vyrazíte někam na dovolenou? A omrzelo vás moře a palmy, pod kterými jste jen leželi dlouhé dny? Pokud ano, máme pro vás tip. Co třeba vyrazit do Beskyd, které se pyšní svou neutichající krásnou a nádhernou přírodou? Pokud potřebujete takzvaně “voraz” od všech problémů a rychle ubíhajícího světa, Beskydy jsou opravdu to nejlepší, pro co se můžete rozhodnout. Co vás uklidní víc než tichá, přesto rušná beskydská příroda?

Navíc dovolená v Beskydech to je pohádka! Lidé sem jezdí za mnohými turistickými cíli, jiní sem jezdí jen za klidem a pokojem, který zde naleznou. Je tedy jen na vás, co zde naleznete vy, ale vydejte se do Beskyd onen klid hledat.

Abyste si z dovolené z Beskyd přinesli celou kupu zážitků, máme pro vás tipy a rady, co dělat během pobytu v Beskydech.

Lysá hora je samozřejmost

Do svého denního plánu byste bez komentáře měli zařadit výšlap na Lysou horu. V současné době se jedná o největší a nejatraktivnější cíl turistů mířících do Beskyd. Lysá hora je nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, na samém vrcholu se vám nabízí nádherný výhled, který stojí za veškerou námahu, krev, pot a slzy.

Nahoru se můžete dostat různě. Buď můžete jít klasicky pěšky, nebo můžete zvolit trochu více adrenalinový způsob, a sice jízdu na kole. Jak zdoláte tento vrchol vy?

Příroda skrývá mnoha krásná tajemství

Pokud jste milovníkem přírody, nezapomeňte se vydat za Satinskými vodopády, kterým se přezdívá klenot Beskyd. Možná je to právě proto, že je najde jen opravdu málokdo. I Bučací vodopády stojí za navštívení, také jsou krásné, ale zase jinak.

Po namáhavém dni následuje wellness

A co by to byl odpočinek bez pořádného wellness. To je ostatně k dispozici v Rekreačním centru Sepetná, kde se můžete ubytovat. Kromě wellness vás zde překvapí i vynikající restaurace, kde si opravdu pochutnáte.