Černé prvky v místnosti, které dodají styl a eleganci

Také cítíte, že byste si pro některou z vašich místností představovali trochu více elegance a elementárního vkusu s dotekem luxusu? Přidejte nadčasové černé prvky. Zazáříte!

Dobrý den, vítejte

První věc, kterou návštěva při vstupu do místnosti vidí, je klika vašich dveří. Právě zde máte první možnost vyniknout a dopřát si první body v testu bytového designu. Kliky na dveře v černé barvě představují jednotící prvek pro celou domácnost. S elegantní černou barvou nikdy nešlápnete vedle. Navíc se tyto prvky do domácnosti dají sehnat v mnoha tvarových variantách. Je libo hranaté trendy tvary? Černé mohou být také vložky do zámků

Elektronika

Ano, víme to. Počítač, telefon, televize, tablet, ale také soustava pro domácí kino, nebo třeba oblíbený projektor – to vše se dnes dá sehnat v tolika barevných variantách! A právě zde nastává stylový rozkol. Když si pořídíte barevnou rychlovarnou konvici, k čemu ji budete ladit? Co vám přinese barevný kávovar, odšťavňovač, nebo třeba mixér? Jednotná černá představuje čistotu stylu, jednotu. Opět body pro vás.

Úchytky? No jistě

Další prvky, které můžete v místnosti ihned vyměnit a sjednotit tak celek v jednu stylovku jsou například úchytky nebo věšáky. Jejich výměna vás přijde na pár korun, a celek bude působit skutečně bravurním dojmem. Takto si svou domácnost snadno proměníte v to, na jste se tolik těšili – v reprezentativní prostor, kde je radost být. Ze změti barev najednou vycítíte, že již nejste v zajetí dnů včerejších. Nacházíte novou inspiraci a tvoříte zítřek, svou budoucnost. Radost bydlet v takovém místě, nemyslíte? 

Bytový textil

Do elegantní černé můžete ladit také některé z prvků vašeho bytového textilu. Bíločerné prostírání, černé a bílé dekorativní polštářky, nebo oblíbené závěsy, kde se prolíná černá, bílá a šedá barva – to vše je pro váš domov vítanou změnou. 

Kdo si právě představuje, čím u sebe doma začne?