Je ten nejlepší čas na pořádný ohňostroj

Zimní období přímo vybízí k tomu, abyste celou oblohu rozzářili pořádnou podívanou. Máte v plánu uspořádat firemní večírek, oslavu výročí, narozeninovou party, nebo třeba svatbu?  Na těchto událostech ohňostroj nesmí chybět! 

V zimě nejvíce vynikne

Zimní období je pro ohňostroje ideální. Chladný vzduch dovolí vyniknout ohnivému představení ještě více, než během léta. Navíc je v zimě přímo výborné si pro ohňostroj najít tu správnou chvilku – stmívá se velmi brzy, a tak vaši podívanou uvidí skutečně všichni účastníci vaší akce. Na setmělé obloze se budou prohánět tisíce světýlek, které se vryjí do srdcí všech zúčastněných a dovolí jim si vychutnat přítomnost této chvíle. 

Veselí může začít

Na letních svatbách ohňostroje často oddělují oficiální program od pořádného veselí. Jelikož je v zimě tma rychleji, o to větší prostor máte pro vaši představivost. Bude oficiální část programu ukončena již po ohňostroji i v zimě, a dáte prostor pořádnému veselí? Nebo se ještě po světelném představení odehraje například připravená humoristická scénka, kterou společně s dalšími aktéry akce nacvičujete? Je jen na vás, jaký význam bude u vaší akce světelná podívaná mít. 

Přidejte prskavky

Po zážitku s ohňostrojem je také ideální čas pro neformální fotografie. Budou venku, nebo si uděláte fotky s prskavkami v interiéru? Ve venkovních prostorách se vám podaří s pomocí světel prskavek a pomalé uzávěrky fotoaparátu vytvořit písmena, symboly nebo slova. Veselé či působivé fotografie tak budou skvělou vzpomínkou na vydařenou akci. Namalovat tak můžete srdce, jméno oslavence, nebo další zajímavé světelné prvky. 

Slavnostní atmosféra

Ohňostroje mají jednu úžasnou vlastnost – dokonale podtrhnou atmosféru, kterou ten den má. Každému umožní zažít příjemnou chvíli, u které bude mít čas jen sám pro sebe. Za svitu barevného ohňostroje lidé vzpomínají na krásné chvíle, které zažili. Mají tak možnost si vybavit to krásné, co v běhu běžných dnů zapomínají. Ohňostroj je skutečně působivou podívanou. 

Právě nyní je ten nejlepší čas pro nádherný ohňostroj.