Jak zjistit výkupní cenu auta?

Dnes si bez automobilu většina lidí nedokáže život představit. Ale co v případě, když naše staré auto dosluhuje? Kam se obrátit a jak ho prodat tak, abychom neodešli s prázdnou kapsou? V tomto článku vám poradíme, jak lehce zjistíte cenu vašeho moto miláčka.

Jak postupovat v případě, že chceme prodat auto?

Máte více možností. Jednou z nich je podat si inzerát či objet několik autobazarů.  Jenže obě možnosti mají spíše své nevýhody než výhody, a hlavně, vám přidělají spoustu vrásek na čele. Pokud se chcete zbavit starostí s prodejem a získat nejvýhodnější cenu za váš dosluhující vůz, obraťte pozornost na výkup vozidel na internetu, a rázem svět dostane opět zářné barvy. Profesionálové totiž veškerou práci odvedou za vás.

Jaké doklady budete potřebovat

Na vás bude pouze vyplnit na netu nezávazný poptávkový formulář, který je již předvyplněný a vy jen různými kliky zatrhnete své údaje. Vezmete si k ruce velký a malý technický průkaz a do internetového formuláře dle nich doplníte typ a model vozu, jeho stáří, výkon motoru, druh karoserie a typ paliva. Nezapomeňte uvést i důležitý údaj, a to je počet najetých kilometrů.

Připojte i fotografie vašeho automobilu

Než formulář odešlete, nahrajte do souboru pro lepší přehlednost i několik fotografií vašeho vozu. Dodejte vaše kontaktní údaje a poté již jedním klikem odešlete firmě, která pro vás připraví téměř okamžitě výhodnou cenovou nabídku. A to bez obávaných skrytých poplatků. Proto hledejte výkup vozidel s tradicí na trhu, což je známka kvality a profesionality, a hlavně taková firma má za sebou spoustu spokojených zákazníků.

Pro výkup auta není překážkou, ani když má váš vůz trochu pomuchlaný úsměv, nicméně výkup bouraných aut se řeší individuálně. Stejně tak není důvodem odmítnutí i pokud máte auto v leasingu, jen je třeba znát zůstatkovou cenu.