Tři sporty, které nám pomůžou zhubnout do plavek

Obchody jsou plné plavek, což znamená, že je tu zanedlouho plaková sezona, na kterou se mnohé ženy připravují celý rok. Jestli patříte k ženám, které na plavkovou sezonu zapomněly, proto shazují kila až nyní, pomůžou vám některé sporty. Pokud je začnete vykonávat pravidelně a pokud začnete jíst zdravěji, čeká vás do začátku července krásná štíhlá postava, kterou vám bude kdekdo závidět. S jakými sporty jde hubnutí jedna radost?

Dnes se dá vykonávat jakýkoliv sport. Záleží jenom na vás, jakému sportu dáte přednost. Pokud vás tíží nadbytečná kila, mohou vám pomoct tři osvědčené sporty. Jaké sporty to jsou?

S během za štíhlou linií

Mezi nejlevnější sporty, které lze vykonávat celoročně a kdekoliv na světě, patří i běh. Ten je stále oblíbenější a nemůžeme se tomu divit, vždyť právě během tohoto sportu se postava krásně tvaruje a zpevňuje. Navíc spalujeme kalorie, tudíž odbouráváme nadbytečné tuky a kila, díky kterým je naše postava nedokonalá. Běhat můžeme jak na měkkém neupraveném terénu, tak po silnici. Není mezi tím rozdíl, každému terénu se naše tělo přizpůsobí.

Cyklistika zpevní nohy i paže

Milujete kolo? Pak jezděte na kole, co jen to jde. Jezděte do práce na kole nebo do školy na kole, do obchodu už nechoďte pěšky, ale taky si to zkraťte s pomocí kola. Cyklistika je skvělý sport na hubnuté, během kterého nejen spalujete přebytečné kalorie, ale taky zpevňujete paže, stehna i lýtka a taky bříško.

Plavu, plaveš, plaveme

Skvělým sportem je i plavání. I to nám pomáhá dosáhnout štíhlé linie. Plavání však vyžaduje více času. Je nutné plavat minimálně hodinu, teprve po půl hodině začíná tělo spalovat. Plavání lze na druhou stranu vykonávat každý den, a to díky krytým plaveckým bazénům, jež se nachází v každém velkém městě. I samotné vstupy mohou být výhodné a nemusí být tak drahé, když si koupíte takzvanou permanentku.