Netflix ve znamení romantiky. Na jaké romantické filmy se podívat?

Když venku panoval koronavirus, většina lidí se uchýlila k práci doma a ke sledování filmů. Prakticky nikam se nemohlo chodit, všechno bylo uzavřené, proto se většina lidí rozhodla koupit si takzvaný Netflix čili platformu, na které je tolik seriálů a filmů, že to svět neviděl. Jelikož však většina lidí neví, co si pustit, vybrali jsme ty nejlepší romantické filmy, na které se můžete podívat. Pokud se chystáte na romantický večer se svou polovičkou nebo pokud jste sami romantickou duší, určitě vás tyto filmy chytnou nejen za srdce! 

Poslední léto 

Především teenageři jsou známí tím, že věří na prince na bílém koni, se kterým prožijí zbytek svého života. A film zvaný Poslední léto je přesně pro ně (ale samozřejmě nejen pro ně). Díky filmu se dostaneme do středoškolských let ke studentům, kteří zažívají poslední léto před nástupem na vysokou školu. Podle nich se všechno na vysoké škole změní, proto se snaží prožít to nejlepší poslední léto.  

Stánek s polibky 

U filmů pro náctileté ještě chvilku zůstaňme. Je totiž pravdou, že jejich naivita je důvodem, proč se na ně jednou za čas podívají i dospělí. Nyní stojí za zmínku film Stánek s polibky, který se řadí k vůbec nejlepším romantickým filmům na Netflixu. Film povídá o polibku vyústěném v zakázaný románek.  

Někdo skvělý 

Máte rádi spíše romantické komedie čili filmy, kde samozřejmě romantika nechybí, ale při kterých se zároveň opravdu dobře pobavíte? Pak je pro vás jako dělaný film Někdo skvělý, který pojednává o třech kamarádkách, z nichž dvě pomáhají třetí vyrovnat se s rozchodem.  

Letový režim 

Romantika dnešních dní – i tak by se dal nazvat film zvaný Letový režim, který pojednává o ženě, která se živí jako influencerka. Kvůli autonehodě ji však čekají týdny strávené na statku u dědečka, kde ji čeká bohužel digitální detox.