Milujete kempování? Oceníte plovoucí stany

Kromě sluníčka a otevřených koupališť patří také k létu kempování. Jedná se o poměrně zábavnou aktivitu, kterou milují zejména mladí lidé, kteří touží být chvilku mimo aktuální dění, mimo rychle ubíhající svět. Většinou si vyjede parta skvělých přátel a někde na volném prostranství si udělají ohýnek, vezmou si kytary a zazpívají si pár fantastických, notoricky známých písniček, které ke kempování zkrátka patří. Pokud patříte k vášnivým milovníkům kempování, jistě jste už slyšeli o letošní novince, kterou jsou plovoucí stany.

Člověk si o dnešní době říká, že už nejde vymyslet nic nového, že už všechno je, a to dokonce i mnohé absurdity, bez kterých by se člověk klidně obešel. O mnohých věcech si dokonce říkáme, že jsou tak zbytečné, že nemohou ani existovat. Jednou takovou věcí jsou plovoucí stany, které se však kupodivu staly hitem sociálních sítí. Jedná se o stany, které plavou na vodě, jsou tedy atraktivní pro každého milovníka kempování.

Stan, který se nepotopí

Ještě donedávna byly plovoucí stany jenom nerealizovanou myšlenkou, kterou nikdo nevěděl, jak převést do praxe. Nakonec to však jedna firma dokázala. Autoři fantastického stanu GT Roof dokázali převést do praxe obojživelnost plátěného přístřešku. Uvedli na trh stan, který umí nejen plout na vodě, ale také ho lze rozdělat třeba na střeše automobilu.

Když nevíte, kde se ukotvit

Každý, kdo miluje kempování a kdo pravidelně kempovat chodí, ví, že někdy není zrovna snadné najít místo, kde rozprostřít svůj stan. Někdy je všude kolem moc šišek, jinde dělají problémy kořeny stromů, mnohdy je tím největší problémem nerovný terén, na kterém se nedá spát. Naštěstí dnes už se tímto trápit nemusíte, pokud si pořídíte GT Roof, což je stan, který lze rozprostřít na vodě nebo třeba na rovné střeše automobilu. Člověk se tak konečně i na kempovací dovolené vyspí stejně dobře jako v hotelu.