3 bláznivé hry, které si zahrajete s dětmi v zahradním bazénu 

Máte malé děti a rádi byste si s nimi zahráli nějaké pohybové hry, když spolu budete trávit chvíle u bazénu. Zejména ve chvíli, kdy se ratolesti již začínají nudit, se tyto hry dokonale hodí.  

Zábava u bazénu 

Zahradní bazény jsme si oblíbili všichni. Nejedná se ale o místo, kam své děti odložíme a pouze je sledujeme. Čas od času to chce vystoupit ze své rodičovské role a užít si společně pořádnou porci legrace. Pro tyto hry nebudete potřebovat žádné speciální vybavení. Stačí dobrá nálada a to nejobyčejnější, co doma naleznete.  

Na špinavou fusekli 

Kdo by neznal pohádku o smrduté fusekli, která putovala světem. Cože? Ano, přesně tuto pohádku si nyní můžete u bazénu vymyslet zcela podle své vlastní fantazie. Fusekle se dostala až do vašeho bazénu a koho se dotkne, ten bude strašlivě smrdět. Vytáhněte ponožku a ukažte, jak vám spadne z nebe přímo na nos. Děti se budou smát a zažijí s vámi hromadu zábavy. Opět ponožku vyhoďte do vzduchu, jako že děti honíte. Ponožka ale spadne opět na vás. A budete smraďochem.  

Zamilovaný skunk 

Nyní se proměníte v zamilovaného skunka, kterého možná znáte z krátkých pohádek „Warner Bros“. Ten se vždy zamiloval do kočky a líbezně k ní skákal. Děti jsou kočky, vy jste skunk. Poskakujte směrem k nim a posílejte jim zamilované pohledy a srdíčka. Když se jich dotknete, proměňují se v zamilovaného skunka zase ony.  

Na objevitele fosilií 

Kdo by v dětském věku nemiloval dinosaury! Nyní se můžete v lovce koster proměnit i vy, společně s dětmi. Do bazénu naházejte pár hraček, které máte. S dinosauří tématikou samozřejmě. Pomocí potápěčských brýlí, nebo jen pomocí nohou, úžasné a skvostné fosilie sbírejte a vytáhněte je na povrch země. To jsou ale úlovky. Velkolepé! 

Hurá do vody! Jakou bláznivou hru si zahrajete jako první?